O nás

Pokud jste zavítali do této sekce, asi vás zajímá, kdo za e-shopem sufu.cz vlastně stojí. Jsme Jana a Patrik, mladý pár žijící v Brně se společnou zálibou v cestování. A právě na našich cestách se zrodil i nápad na založení e-shopu. Při procházce Českým Krumlovem jsme narazili na malý obchůdek s termohrnky značky PPD, do kterých jsme se na první pohled zamilovali. A taky si pár kousků zakoupili. Na pláži ve Španělsku se pak vše posunulo dál, když padl nápad vytvořit e-shop, kde bychom produkty této značky nabízeli. Ale chtělo to víc. 

 

Naším hlavním cílem bylo podpořit skrze sortiment udržitelnou budoucnost naší planety. Zařadili jsme do něj proto produkty, které jsou nejen designové a originální, ale zároveň se nesou právě v duchu udržitelnosti a zero-waste, tedy hodnot, s nimiž sami souzníme. Najdete tak u nás především termohrnky a lahve na pití, nejrůznější boxy na jídla či znovupoužitelná brčka. Zkrátka produkty, které chrání planetu od zbytečných plastů. Náš hlavní záměr pak reflektuje i název e-shopu. Sufu totiž zkracuje slova “sustainable future”. 

 

Věříme, že naše budoucnost může být stejná jako námi nabízené produkty veselá, barevná, udržitelná. A že každý, i zdánlivě nepatrný krůček se počítá. 

 

Jana & Patrik

sufu.cz na biano.cz